Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tworzenie treści na strony www

2996
Cena: 323,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: E-multicontent
Miasto: Wrocław
Telefon: 717591140
Strona www: https://e-multicontent.pl/kontakt/
   
dodano: 2022.05.16
ważne do: 2022.08.14
wyświetleń: 73

Szczegóły oferty:

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, i z przyjemnością rozwiniemy Twój biznes! Przygotujemy wysokiej jakości treści na strony internetowe, jak i zewnętrznych stron www. Każdy z naszych tekstów optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 9 lat obsługujemy branże e-commerce, tworząc inspirujące treści. Zaczynajc od komunikacji marki, przez opisy produktów i kategorii dla e-sklepów. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnych branży, m.in. technicznej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Według nas słowa w branży e-commerce mają ogromną moc! Dobrze skonstruowane teksty i opisy wzbogacone w słowa i frazy kluczowe sprzedają produkty, przyciągają nowych Klientów i wzmacniają lojalność tych stałych.

Jak możemy Państwu pomóc?
- content marketing dla e-commerce - angażujące treści w postaci opisów produktów lub kategorii zachęcą Klienta do zakupów oraz sprawią, że zostanie on z Państwa marką na dłużej.
- storytelling dla e-commerce - każda marka ma jakąś historię, którą warto opowiedzieć, aby wzbudzić emocje i stworzyć długotrwałe relacje z Klientem.
- content w językach obcych dla e-sklepu - pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy z różnych krajów, tworząc treści m.in. w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, chorwackim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki.
- SEO dla sklepu internetowego - odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe umiejętnie wkomponowane w treści na www skutecznie wpłyną na lepsze pozycjonowanie strony sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Pytania? - zapraszamy do kontaktu!

Zobacz naszą agencję PR i skontakuj się z Nami

https://e-multicontent.pl/
Reklama
Zareklamuj się