Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kurs prawa jazdy kat c Warszawa

3080
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Osoba: biznesowa
Strona www: https://www.auto-stop.pl/as/oferta/kursy-na-prawo-jazdy/prawo-jazdy-kat-c/4371,Prawo-jazdy-kategoria-C-Samochody-ciezarowe.html
   
dodano: 2022.07.30
ważne do: 2022.10.28
wyświetleń: 37

Szczegóły oferty:

Oferujemy profesjonalne szkolenia na prawo jazdy dla kierowców samochodów ciężarowych i autobusów w tym z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i przepisów ruchu drogowego. Zapewniamy również badania lekarskie dla wszystkich naszych kursantów.
Prowadzenie pojazdu to niebezpieczna praca i o wiele wypadków można obwiniać kierowcę, który jest zmęczony, nie ma wystarczająco dużo odpoczynku lub boryka się z innymi problemami, które powodują stres. Dlatego tak ważne jest, aby profesjonalne szkoły jazdy ciężarówkami były prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy uczą w nowoczesnym ośrodku szkoleniowym w stolicy.
Nasi instruktorzy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie w tej dziedzinie. Z powodzeniem przeszkoliliśmy wiele tysięcy kierowców ciężarówek i autobusów.
Celem Szkoły Jazdy jest szkolenie kierowców zawodowych. Jest to renomowana firma, która oferuje szkolenia dla kierowców, w tym początkujących i doświadczonych. Szkoła stawia na wysoką jakość kursów, które pomogą Ci wyrobić dobre nawyki prowadzenia samochodu.
Reklama
Zareklamuj się