Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Elektryk Nowy Dwór Mazowiecki

1019
Cena: 199,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Volt-Tech
Miasto: Warszawa
Telefon: 534804111
Strona www: http://volttech.pl/
   
dodano: 2019.02.20
ważne do: 2019.05.21
wyświetleń: 165

Szczegóły oferty:

Znana firma trwa od 2007 roku. Specjalizujemy się w pełnieniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Oferujemy usługi dla pań prywatnych, firm oraz firmy. Pracujemy na obszarze powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co daje szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy prężnie powiększającą się firmą, nastawioną na zawodową oraz silną obsługę klientów. Już ponad 12-letnie badanie w sferze energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie zadań na niezwykle cennym poziomie.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o popularność naszych usług.
Robimy na gruncie województwa mazowieckiego w takich obszarach jak: Nowy Dom Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zachęcamy do związku z polską firmą - Profesjonalny Elektryk i Instalacje Elektryczne. Zapraszamy do zastosowania z znajomych usług.
Udzielamy gwarancji na wykonane usługi elektryczne i użyte materiały.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Instalacje elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
Reklama