Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Chcesz schudną?Sprawź!

843
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Dobry dietetyk
Miasto: Warszawa
Telefon: 697273105
Strona www: https://przyjazny-dietetyk.pl
   
dodano: 2018.09.30
ważne do: 2018.12.29
wyświetleń: 182

Szczegóły oferty:

Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu lub zwiększeniu swojej wagi lub po prostu wprowadzeniu dobrych nawyków żywieniowych – jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem. Nasi eksperci w dziedzinie dietetyki zadbają o Twoją najlepszą dietę z uwzględnieniem alergii pokarmowych.

A jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie. Jesteśmy w stanie pomóc ci w realizacji tych celów. Zajmujemy się również dietami dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nasi Dietetycy Dziecięcy zadbają o odpowiednią dietę dla dzieci i nastolatków.

Oferujemy osobiste konsultacje, jak i skorzystania z usług online, dla osób które cenią sobie oszczędność czasu. Z Naszymi dietetykami skontaktujesz się również poprzez maila. Sam zadecyduj, która opcja jest dla ciebie najwygodniejsza.

Jesteśmy siecią poradni dietetycznych, działających na Polskim rynku już od 9 lat. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, a naszych dietetyków znajdziesz w wielu miastach na terenie całego kraju. Ciągle zwiększamy liczbę dostępnych placówek. Indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas najważniejsze.


Uwaga.
Jeśli masz swój gabinet dietyczny zapraszamy do franczyzny - na korzystnych warunkach. Więcej na https://przyjazny-dietetyk.pl/franczyza

Zapraszamy na naszą stronę https://przyjazny-dietetyk.pl , Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i umów się z dietetykiem.
Reklama
Zareklamuj się