Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fotobudka lustro, fotolustro, fotobudka, selfie mirror,magiczne lustro

876
Cena: 350,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Tomasz Makoś
Miasto: Zawoja
Kod pocztowy: 34-222
Ulica: Zawoja 65
Telefon: 691188073
Strona www: fotobudkalustro.pl
   
dodano: 2018.11.05
ważne do: 2019.02.03
wyświetleń: 362

Szczegóły oferty:

Czym jest FotoLustro? To jak Foto Budka, tylko w eleganckiej i bardzo efektownej oprawie. Dodatkowo Foto Lustro jest wygodniejsze w użytkowaniu i daje więcej zabawy z samego robienia zdjęć. Efektowne animacje wyświetlane w trakcie fotografowania pozwalają modelom na wyzwolenie swojej imprezowej natury, co w efekcie daje pełne radości i ciekawe ujęcia.

Zestaw akcesoriów jakie posiadamy pozwoli wcielić się w wiele różnych ról, a specjalne oprogramowanie, które zastępuje zielone tło, pozwoli przenieść się w wiele ciekawych miejs, nawet w kosmos!

Wysokiej jakości drukarka i najlepszej klasy papier foto pozwolą się cieszyć pamiątkami z naszego FotoLustra przez długie lata!

Pakiet Mini 350.00 zł 1 godzina
Pakiet Standard 699.00 zł 2 godziny
Pakiet VIP 999.00 zł 3 godziny
Pakiet Plus 1199.00 zł. 4godziny

* Green Screen – zastosowanie zielonego tła pozwala na zastąpienie go dowolnym wybranym przez Państwa obrazem, dzięki czemu uczestnicy sesji zdjęciowej mogą przenieść się w każde miejsce na świecie.

* Księga gości +100 zł. - naszą ofertę można poszerzyć o album, w którym uczestnicy imprezy wklejają swoje zdjęcia z Fotobudki i wpisują dedykację lub po prostu rysują coś zabawnego. Dzięki temu, już w trakcie trwania Państwa wydarzenia można otrzymać album z zabawnymi zdjęciami i dedykacjami od gości.

Publikacja zdjęć na facebook’u - funkcja ta umożliwia wysłanie od razu na Państwa profil wykonane zdjęcia.

By uwolnić kreatywność Twoich gości, zapewniamy kolorowe flamastry, długopisy, klej, wyjątkowe naklejki oraz wszelkie niezbędne przybory do stworzenia pamiątkowego wpisu.

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne gadżety, które pozwolą Ci wznieść się na wyżyny kreatywności. Kolorowe kapelusze, czapki, fikuśne okulary, wąsy, maski, szałowe peruki i tabliczki z zabawnymi tekstami. Dzięki nim będziesz mógł całkowicie zmienić swój image w trakcie imprezy. Stale uzupełniamy wybór akcesoriów i poszerzamy ilość dodatków.

KONTAKT:
http://www.lustrofotobudka.pl

Tel: +48 503 629 390
   +48 691 188 073
Reklama