Dodaj ogłoszenie
Cennik

Bezpłatne ogłoszenia dla każdego

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia 3 zdjęć, możesz tego dokonać w serwisie zakopane-ogloszenia.pl całkowicie BEZPŁATNIE i BEZ LOGOWANIA

Jeżeli się zalogujesz możesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia 6 zdjęć.

Użytkownicy, którzy wykupią opcję użytkownika PRO mogą dodawać 10 zdjęć.

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:

Wyróżnij siebie

  1. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - Koszt wyróżnienia to 5,00 zł brutto.
  2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM - wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii - 10 zł brutto.
  3. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS - ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii - 15 zł brutto.

Bądź konkurencyjny

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

Reklama
Zareklamuj się