Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Artykuły piśmiennicze

1764
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: maszyny-polskie.pl
Miasto: Kraków
Telefon: 882815335
Strona www: https://www.shan.com.pl
   
dodano: 2020.04.28
ważne do: 2020.07.27
wyświetleń: 54

Szczegóły oferty:

Pragniesz obudzić w sobie kreatywność? Chcesz wykorzystać ten czas na znakomitą zabawę z rodziną? W chwili obecnej możesz to zrobić! Z naszymi produktami to niesamowicie łatwe! Spróbuj sam już teraz!
Serdecznie zapraszamy na shan.com.pl gdzie znajdziesz przydatne produkty piśmiennicze. Oprócz materiałów piśmienniczych rekomendujemy artykuły dekoracyjne, szkolne, artystyczne a również materiały do quillingu. Notesy, kartki, papier fotograficzny, długopisy, pisaki, organizacja papierów, produkty szkolne, farby, cekiny, balony, dekoracje, kredki, teczki, konfetti, nożyczki, pędzelki, węgla.... zdołamy tak wymieniać bez końca. Wszystko, czego ci potrzeba i wiele więcej na stronie shan.com.pl. Darmowa wysyłka już od 80 pln w placówce INPOST. Odbiór w paczkomatach INPOST siedem dni w tygodniu o każdej porze. Darmowy zwrot od osiemdziesięciu złotych z INPOST.
Pozostań w mieszkaniu i bądź kreatywny. My jesteśmy tu dla Was.
Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www shan.com.pl. Z chęcią odpowiemy również na Państwa wszystkie pytania przez telefon lub przez zakładkę "kontakt". Nie czekaj dłużej! Zajrzyj już teraz!
Reklama