Dodaj ogłoszenie
Spotkanie z Bartłomiejem Kowalińskim, autorem tatrzańskiego kryminału "W zmowie z mordercą"
Wydawnictwo Dreams zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z Bartłomiejem Kowalińskim, twórcą tatrzańskiego kryminału - "W zmowie z mordercą"

Spotkanie z Bartłomiejem Kowalińskim

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 6 lipca 2021 roku, na stoisku Wydawnictwa Dreams na Placu Niepodległości w ramach Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego w godzinach 12.00 - 14.00 oraz 15.00 - 17.00. Autor będzie podpisywał książki. 

Spotkanie z autorem Bartoszem Kowalińskim

W zmowie z mordercą

„W zmowie z mordercą” Bartłomiej Kowaliński
Premiera: 6.10.2020 r.
ISBN: 978-83-66297-77-7

Nieznany sprawca uprowadził i zabił jedenastoletnią dziewczynkę. Zakopiańska policja szybko wszczęła postępowanie, lecz główny podejrzany popełnił samobójstwo i motywy przestępstwa pozostały niejasne. Sprawę zamknięto, a śledztwo umorzono…

Mija właśnie piętnaście lat od tamtych wydarzeń. Paweł Wolski, dziennikarz śledczy z Warszawy, pisze artykuł na temat tej brutalnej zbrodni i odkrywa wiele nieścisłości oraz niezbadane przez policję wątki. Podążając ich tropem, dochodzi do przerażającego wniosku: morderca może wciąż być na wolności, a śmierć dziewczynki to zaledwie część mrożącej krew w żyłach prawdy…

 Bartłomiej Kowaliński

Bartłomiej Kowaliński urodził się w 1986 roku w Krakowie i do dziś jest związany z tym miastem. Zawodowo zajmuje się doradztwem kredytowym oraz leasingowym. Pasjonat sportu. Uprawiał narciarstwo alpejskie, lubi też piłkę nożną oraz jazdę na rowerze. Czas wolny najchętniej spędza z żoną i synami, Arturem i Ignacym, oraz psem Tosią.

Przygodę z pisaniem zaczął dość spontanicznie. Początkowo były to kilkustronicowe opowiadania, aż przyszedł dzień, w którym powstały pierwsze zdania powieści.

W zmowie z mordercą
Reklama
Zareklamuj się