Dodaj ogłoszenie
Zmiany w organizacji ruchu w dniach 3-4 czerwca

Zmiany w organizacji ruchu w dniach 3-4 czerwca

Informujemy, że w dniach 3-4 czerwca nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu spowodowane IV Ogólnopolskim Przeglądem Musztry Klas Mundurowych organizowanym w Zakopanem.

Utrudnienia w ruchu

- 3 i 4 czerwca zamknięte zostaną parkingi wzdłuż Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz przy Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznychim. Władysława Zamoyskiego od strony ul. Grunwaldzkiej.

- 3 i 4 czerwca nieprzejezdna do godz. 19.00 będzie ul. Generała Andrzeja Galicy.

- 3 czerwca od godz. 10.00 do 10.30 wyłączona z ruchu zostanie ulica Grunwaldzka na odcinku od skrzyżowania z ul. Tetmajera do ul. Orkana.

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem w związku z organizacją IX Wysokogórskiego Biegu im. druha Franciszka Marduły oraz V Mistrzostw Polski w Biegach Wysokogórskich Skyrunning informuje, że w dniu 4 czerwca wystąpią następujące utrudnienia ruchu związane z przemieszczaniem się 350 uczestników zawodów:

- w godzinach od 7:00 do 8:00 na trasie: Kino „Sokół” ul. Orkana – ul. Generała Andrzeja Galicy – ul. Krupówki – ul. Władysława Zamoyskiego – ul. Tytusa Chałubińskiego – Aleja Przewodników Tatrzańskich – Nosal (tama od strony Kuźnic);

- w godzinach od 9:45 do 13:15 na trasie: Dolina Białego – Droga do Białego - ul. Grunwaldzka – ul. Staszica – Meta Park Miejski.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. 

Reklama
Zareklamuj się