Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zarabianie na modzie

1963
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: seltu.com
Miasto: Warszawa
Telefon: 664622442
Strona www: https://seltu.com/
   
dodano: 2020.08.04
ważne do: 2020.11.02
wyświetleń: 124

Szczegóły oferty:

Jesteś przedsiębiorcą odzieży, biżuterii lub polskim producentem? Jeśli tak, to Seltu to właściwy program dla Ciebie. Został otwarty dla ludzi, którzy chcą wejść na rynek internetowy i poszerzyć swoje własne horyzonty sprzedażowe. Obecnie jest bardzo dobra chwila na taki krok z powodu rozkwitu handlu w internecie w ostatnim czasie. Seltu to program nowatorski, jaki polega na budowaniu grup ludzi rekomendowanych. Takie działanie gwarantuje stałych klientów a także równowagę dystrybucji.

Własny biznes.

Projektujesz? Szyjesz? Już dziś załóż swój biznes sprzedaży swoich własnych autorskich produktów w Seltu. Zarabianie pieniędzy na sprzedaży biżuterii Tworzysz własną biżuterię? Pragniesz zwiększyć sprzedaż swoich wyrobów i dochód pieniędzy? Program Seltu Ci pomoże.

Zarabianie pieniędzy podczas kupowania.

Różnorodny program premii pozwoli Ci zarobić nieco pieniędzy na wielu płaszczyznach: - od dziesięciu do trzydziestu procent rabatu za przyłączenie się do programu SELTU - < 60% prowizji od wartości sprzedanego wyrobu - 1-25% premii pasywnej - 7% premii podczas podziału dochodów - 2% premii leasingowej - jeden% premii od dealera Już teraz przyłącz się do naszej grupy. Gdy się zarejestrujesz reprezentant naszej firmy nawiąże kontakt z Tobą by omówić szczegóły.
Reklama