Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Q-WATER X-POWER

3340
Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Q-WATER X-POWER
Telefon: +48 607 137 760
Strona www: https://q-water.pl
   
dodano: 2023.11.08
ważne do: 2024.02.06
wyświetleń: 170

Szczegóły oferty:

esteśmy polskim producentem profesjonalnych środków czystości, które powstają na bazie wysoko alkalicznej jonizowanej wody o podwyższonym PH. Dzięki opatentowanej formule uzyskaliśmy potężną moc wody, którą wykorzystujemy w produkcji środków czystości. Dlatego nazwa naszych produktów to  Q-WATER   X-POWER.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom stworzyliśmy ekologiczne środki czystości, by dbać o bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają oraz o wspólne dobro naszej planety. Środki czystości, które produkujemy, możemy podzielić na 3 główne kategorie. Są to środki czyszczące dla domu, środki czyszczące do samochodu oraz specjalistyczne środki czyszczące do utrzymania właściwej pracy zaawansowanych urządzeń.
Nasze produkty są dokładnie przetestowane oraz przebadane przez niezależne laboratoria. Posiadają certyfikat PZH. Jesteśmy dumni z naszej pracy i cały czas rozwijamy gamę naszych produktów, które w najbliższym czasie trafią do naszego sklepu internetowego.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia zakładki produkty, gdzie znajdą Państwo nasze wszystkie środki czystości, od płynów do mycia podłóg po specjalistyczne płyny do autodetailingu i wiele innych. 
Reklama
Zareklamuj się