Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Psycholog online - Magdalena Senderowska

394
Cena: 50,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo:
Firma: Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Magdalena Senderowska
Miasto: Wrocław
Telefon: 535989536
Strona www: http://psycholog-ms.pl/psycholog-online/
   
dodano: 2017.07.28
ważne do: 2017.10.26
wyświetleń: 105

Szczegóły oferty:

Poradnia Psychologiczno — Psychiatryczna Magdalena Senderowska w podaży swoich usług posiada kompetentne terapie psychologa on-line.

W dzisiejszym świecie nie jest wstydem korzystanie z profesjonalnej pomocy psychoterapeuty czy psychiatry. Terapia oferowana przez naszą firmę bazuje na pełnej dyskrecji. Psychoterapie przez internet są w wielu przypadkach anonimowe. Kontaktujemy się z Klientami przez e-mail, Skype czy telefonicznie. Niezależnie gdzie się znajdujesz, możesz liczyć na psychologa Magdalenę Senderowską! Konsultacje przebiegają na ogół niecałą godzinę i w tym okresie możesz dowiedzieć się nie tylko jak rozwiązać swój problem ale także otrzymasz kompletną analizę psychologiczną. Zapewniamy 100-procetową skuteczność oraz dyspozycyjność . Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Psycholog On-line.

Oprócz tego funkcjonujemy w gabinecie we Wrocławiu, gdzie można również umówić się w formie indywidualnej lub w parach. Zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież.

Telefon: 535989536
WWW: psycholog-ms.pl
Reklama
Zareklamuj się